ŁATWA I SZYBKA APLIKACJA

Twój manicure w czterech prostych krokach

1. Oczyść paznokcie

W pierwszej kolejności zmiękcz dłonie w letniej wodzie i odsuń skórki nachodzące na paznokieć. Jest to istotne, ponieważ powietrze i wilgoć mogą dostać się pod paznokcie, gdy folia paznokcia przyklei się do skórek.

Po odsunięciu skórek należy oczyścić naturalne paznokcie. W tym celu użyj standardowego zmywacza do paznokci lub innego płynu, który oczyści od brudu czy resztek lakieru oraz odtłuści. Zanim przystąpisz do kolejnego etapu, upewnij się, że użyty płyn wyschnął na płytce i nie jest od niego wilgotna.

Odpowiednie przygotowanie paznokci gwarantuje, że naklejki utrzymają się aż do 14 dni.

WAŻNE:

FRESH NAILS można nakleić na paznokcie akrylowe, żelowe, hybrydowe lub inny lakier do paznokci. W tym celu należy ostrożnie oczyść paznokcie i wyrównać nierówności za pomocą lakieru bezbarwnego.

2. Wybierz rozmiar naklejki

Zestaw 20 naklejek na paznokcie zawiera osiem różnych rozmiarów, z których możesz wybrać odpowiedni wymiar dla swoich paznokci. Jeśli wahasz się pomiędzy dwoma rozmiarami, wybierz mniejszą folię. W przypadku paznokci żelowych zwróć uwagę na krzywiznę paznokcia i w razie potrzeby wybierz większą folię.

Wskazówka: Możesz też wyciąć odpowiedni rozmiar z dowolnej foli na paznokcie, dostępnej w zestawie. Drobniejsze detale można ostrożnie wyciąć bezpośrednio na paznokciu za pomocą pilnika.
Zwróć uwagę na kształt naklejek z obu stron – mogą być kwadratowe lub okrągłe. Wykorzystaj ten fakt przy dopasowaniu ich do kształtu skórek.

3. Naklej na paznokieć

Usuń folię ochronną i ostrożnie odklej wybrany rozmiar z folii nośnej. Staraj się unikać dotykania strony klejącej.

Przyklej folię do paznokcia i wygładź ją od środka paznokcia do jego krawędzi. Nie bój się na tym etapie mocniej przycisnąć naklejki do paznokcia! Strona klejąca ma się utrwalić na płytce. Przyciśnij mocno do płytki parę razy, szczególnie na brzegach, dopóki nie zauważysz, że naklejka dobrze się trzyma.

4. Dopasuj i spiłuj

Zawiń wystającą folię pod paznokieć i mocno dociśnij do krawędzi. Spiłuj nadmiar folii za pomocą pilnika do paznokci.
Poruszaj się pilnikiem od góry do dołu w jednym kierunku, zanim naklejka się rozcięcie oraz będzie możliwa do oderwania bez przyłożenia siły. Oderwij nadmiar, po czym dopracuj brzeg pilniczkiem.

Wskazówka: delikatnie przesuwaj pilnik w jednym kierunku. Unikaj siłowego piłowania tam i z powrotem. Dzięki temu krawędzie będą estetycznie zakończone.

UWAGA:

Aby zwiększyć trwałość, zaaplikuj na folię na paznokcie cienką warstwę lakieru bezbarwnego. Dzięki temu będziesz cieszyć się efektem FRESH NAILS dłużej!